Polskie promy

Promy w Polsce nie są tylko atrakcją dla turystów, to także miejsce gdzie z jednego do drugiego miejsca mogą przedostawać się mieszkańcy i turyści.

Na rzece Biebrza znaleźć można połączenie promowe Rutkowskie. Jest to niewielka wieś w województwie podlaskim.

Na rzece Bug znaleźć można dwie przeprawy promowe, jedna jest w okolicach miejscowości Niemirow i Gnojno a druga na terenie Zaburza i Mielnika. Przeprawa promowa w okolicach Gnojnika jest czynna okresowo.

Rzeka Dunajec posiada wiele przepraw promowych:

  • Przeprawa Siedliszowice- Wietrzychowice
  • Otfinów- Pasieka Otfinowska
  • Piaski- Drużków
  • Wytrzyszczka-Tropie

Również jezioro Gopło, Bełdany i rzeka Narew mają kilka przepraw. Połączenie promowe na Wieprzy znajdziecie w okolicach jeziora Bełdany, przeprawę ze Złotowa do Ostrówka znaleźć można nad jeziorem Gopło.

 

Ja
Hey, jestem Kate, mam 27 lat i pochodzę z Anglii,  obecnie mieszkam i pracuje w Polsce, w Świnoujściu. Pracuje w przystani promowej, często wypływam w rejsy prywatnie, ale bardziej od wypraw morskich lubię wypoczywać i opalać się na plaży. Jak mam wolne dużo jeżdżę na rowerze moje wyprawy czasem kilku dniowe przynoszą owocne historie i wspomnienia, które właśnie tutaj chcę opisać. Zapraszam wszystkich do czytania moich wspomnień z rowerowych wypraw.
Zakładaj odblaski
Aktualny czas
Październik 2017
P W Ś C P S N
« paź    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Nowe posty
// Link to "Link Typhoon" must remain intact for fair use of this free style. Feel free to get in touch about ways to remove it; ghost@ghostwebznetwork.com