Rowerowe zalety

Rowerowe zalety

Rower jest dobry na wszystko, i wie o tym każdy turysta i mieszkaniec, który zamiast wsiadać do samochodu wybiera rower. Kondycja, zdrowie i wigor to tylko niektóre z zalet jazdy na rowerze.

Oto zalety rowerów.

Rower jest eko.

Jedni segregują śmieci, drudzy dbają o środowisko jeżdżąc na rowerze. Rower nie spala dwutlenku węgla, więc można nim jechać przez cały dzień, a i tak nie zanieczyszczacie tym środowiska.

Prosty z tego wniosek, że im więcej rowerów na drogach tym mniej korków i mniejsze spalenie CO2.

Rower jest tanim środkiem transportu.

Rowerem dojedziesz wszędzie, bez korków, bez płacenia na parking i bez zbędnego OC, rowerem jest jednym z najtańszych środków transportu. Jadąc autobusem możesz natrafić na przepełnione autobusy, a samochodem na korki na ulicach. A rowerem mkniesz przez trasę rowerową bądź poboczem.

Rower jest lepszy od siłowni.

Jeżdżąc ponad godzinę na rowerze spalić możemy nawet 600 kcal, więc siłownia wcale nam nie jest potrzebna. Codzienne wycieczki rowerowe pomagają nam nie tylko utrzymywać dobrą figurę, ale także ją modelować. Zgrabna sylwetka to podstawą dobrego wyglądu. Nawet sukienka, szpilki i rower pasują do ciebie. Wystarczy kupić na rower dress quard i bez przeszkód można wsiąść na rower w swojej ulubionej letniej sukience.

Rowerem jeździć może każdy.

Rowerem jeździć mogą rodzice dzieci, dziadkowie a nawet prezesi firmy. Dlaczego nie wszyscy zdadzą sobie sprawy, że jeśli tylko pogoda dopisze warto wsiąść na rower i jechać. Stanie w korkach nie jest fajne i przyjemne, a zdrowy tryb życia przyda się każdemu.

Jazda na rowerze posiada same zalety, pamiętajcie jazda na rowerze dotlenia mózg i pomaga w stresujących sytuacjach.

Ja
Hey, jestem Kate, mam 27 lat i pochodzę z Anglii,  obecnie mieszkam i pracuje w Polsce, w Świnoujściu. Pracuje w przystani promowej, często wypływam w rejsy prywatnie, ale bardziej od wypraw morskich lubię wypoczywać i opalać się na plaży. Jak mam wolne dużo jeżdżę na rowerze moje wyprawy czasem kilku dniowe przynoszą owocne historie i wspomnienia, które właśnie tutaj chcę opisać. Zapraszam wszystkich do czytania moich wspomnień z rowerowych wypraw.
Zakładaj odblaski
Aktualny czas
Październik 2017
P W Ś C P S N
« paź    
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
Nowe posty
// Link to "Link Typhoon" must remain intact for fair use of this free style. Feel free to get in touch about ways to remove it; ghost@ghostwebznetwork.com